Unikátní
projekt

Vysoký standard nebo volná ruka architekta, je to na vás.

Nápad

Otevřený systém
klientských změn

Dřevěné podlahy od německé společnosti Meister, italské dlažby a obklady značky Marrazi a zařizovací předměty Laufen. Pokud vám náš výběr nevyhovuje, jednoduše vám otevřeme změnu projektu, za jednorázový paušální poplatek máte neomezené množství projektových klientských změn a k dispozici je vám architekt projektu. Zkrátka, nejednáme jako konkurence, neúčtujeme si každý přesun zásuvky. Jednorázový poplatek zahrnuje neomezené množství úprav i práci architekta.

Technologie

Rekuperační jednotka pro výměnu vzduchu šetří energii a posouvá energetickou náročnost budovy do velmi úsporné kategorie. Kromě úspor je další podstatnou výhodou pro uživatele přísun čerstvého vzduchu. Ten je přiváděn přes vzduchové filtry a ekologicky ohříván odváděným ohřátým vzduchem. I přes zimní měsíce tak budete spát s dostatkem čerstvého vzduchu a zavřenými okny.

02

03

Materiál

Volíme vždy
to nejlepší

Pro všechny byty jsme vybrali luxusní italské obklady a dlažbu Marazzi. Velký formát a přírodní vzory pískovce vycházejí ze současných trendů moderního bydlení. Kvalitní německé dřevěné podlahy značky Meister. Dubová podlaha se nikdy neokouká. Proto je navržena do každé obytné místnosti a bez přechodových lišt. Sanitární keramika Laufen patří k designové špičce.

Architekti

Architekti
a designéři

Od úplných základů až po střechu je budova projektována společností Štička architekti, s.r.o.. Naši architekti jsou připraveni konzultovat veškeré detaily týkající se vašeho nového bydlení. O projektu víme vše a jsme schopni řešit vaše nadstandardní požadavky. V našem týmu najdete interiérové designéry, architekty, specialisty i odborníky na realitní trh, rozhodnete-li se koupi bytu řešit jako investici bytu pro pronájem.

04

Poskytujeme nadstandardní prezentace a komplexní servis při prodeji, nákupu a pronájmu atraktivních rezidenčních a komerčních nemovitostí.

(+420) 800 11 00 99

info@greenbackyard.cz

© AND Development, s.r.o. - IČ: 06520863
Vlastníkem veškerého obsahu je Štička architekti, s.r.o.