Místo, kde se
psala historie

Projekt Green Backyard je umístěn v ulici V Holešovičkách 36, v Praze 8. Ideální místo pro cesty do centra i mimo něj.

01

Vyžití

Čeká na vás
mnoho zážitků

K procházkám vybízí, za domem rozléhající se, lesopark Truhlářka – Bílá skála či nedaleké Prosecké skály. Bohaté sportovní vyžití nabízí vltavská cyklo a in-line dráha, povltavské tenisové kurty, vodácký kanál, sportovní areál v Tróji spolu s parkem Stromovka, koupaliště Stírka a aquapark Šutka či fitness centrum BBC s bazénem a saunou. Kulturní vyžití, nejen s dětmi, najdete v pražské zoo, botanické zahradě či Trojském zámečku. Gastronomické zážitky Vás čekají v mnoha nedalekých restauracích a veškerá občanská vybavenost je v místě.

Historie

Významná
místa v okolí

Projekt Green Back Yard je umístěn v blízkosti dopravní tepny nejen pražské Libně, ale i celého hlavního města, v místě, kde se psala historie díky hrdinským činům parašutistů Jana Kubiše a Jozefa Gabčíka, kteří během druhé světové války spáchali antentát na Heydricha. Jejich památník dodnes zdobí ústí místní komunikace.

02

Spojení

Vše budete mít
na dosah

Díky umístění budovy máte na dosah vnitřní pražský okruh s tunelem Blanka, který vás spojí s celou Prahou a také dálnicemi D8, D10 i D11. Pár kroků vzdálená autobusová zastávka Rokoska zajistí ideální spojení mezi centrem, Holešovicemi, Kobylisy, Letňany, či Černým Mostem. Krátkou procházkou lze využít blízkou tramvajovou zastávku Bulovka s přímým spojením do mnoha dalších čtvrtí města.

V Holešovičkách

04

Okolí

Občanská
vybavenost
zajištěna

Nemocnice Bulovka téměř za rohem Vám může zajistit nejen práci, ale i jistotu v případě onemocnění, byť banální nemoci. Oblast Kobylis a Libně, Vám umožní využití veškeré občanské vybavenosti.

Poskytujeme nadstandardní prezentace a komplexní servis při prodeji, nákupu a pronájmu atraktivních rezidenčních a komerčních nemovitostí.

(+420) 800 11 00 99

info@greenbackyard.cz

© AND Development, s.r.o. - IČ: 06520863
Vlastníkem veškerého obsahu je Štička architekti, s.r.o.